دانلود به صورت pdf

در تمامی مراحل ثبت نام و ارسال مقاله برای شما ایمیل و اس ام اس ارسال می گردد لذا ایمیل و تلفن همراهتان را با دقت پر نمائید.

ابتدا در وب سایت باید با کلیک بر روی لینک ایجاد حساب کاربری  یک حساب کاربری (اکانت) ایجاد نمائید. (شکل شماره 1)

شکل شماره 1


سپس موارد گفته شده را وارد نمائید (شکل شماره 2)

شکل شماره 2

 


یک نامه الکترونیک به ایمیل ثبت نامی شما که حاوی نام کاربری و رمز عبورتان است شما ارسال می شود (شکل شماره 3) (که در صورت فراموشی بتوانید دوباره به سایت وارد شوید)
هر چند اگر نام کاربری و رمز عبور را فراموش نمودید از طریق کلیک بر روی علامت سوال جلوی نام کاربری و یا رمز عبود دوباره می توان آنها را بازیابی نمود.

شکل شماره 3


سپس از طریق ورود کاربران وارد سایت می شوید. و یک ستون و پنجره به نام منو کاربری برایتان آشکار می شود. روی منو ارسال مقاله کلیک کنید (شکل شماره 4)

شکل شماره 4


سپس فرم ارسال مقاله به شکل زیر برایتان آشکار می شود که موارد خواسته شده را به دقت پرنمائید و حداقل یک مقاله (فایل zip شده شامل مقاله به صورت ورد و پی دی اف که در فرمت خواسته شده همان همایش باید باشد) آپلود نمائید. (شکل شماره 5)

شکل شماره 5


بعد از ارسال مقاله یک رسید برایتان به شکل شماره 6 برایتان آشکار می شود و  یک ایمیل هم همزمان به شما ارسال می شود که شامل فایل ارسال شده نیز می باشد.

شکل شماره 6


 در ستون و پنجره کاربری روی مشاهده و ویرایش مقالات اگر کلیک کنید به داشبورد مقاله دسترسی پیدا می کنید که می توانید مقاله هم ارسالها را ببینید و هم اینکه ویرایش و ارسال دوباره فایل پس از تصحیح نماید (شکل شماره 7)

شکل شماره 7


 پس از کلیک بر روی آیکون ادیت     فرم به صورت شکل شماره 8 نمایش داده می شود که می توانید مقاله تصحیح شده (در صورت اعلام داور برای تغییرات در مقاله) را دوباره بارگذاری (آپلود) و ارسال نمائید.

شکل شماره 8


 پس از تایید داور و نظر ایشان در خصوص پرداخت مبلغ شرکت در همایش، از طریق ستون منو کاربری و کلیک بر روی  پرداخت هزینه شرکت در همایش شکل شماره 9 می توانید فرم پرداخت را مشاهده کنید اگر به صورت آنلاین (از طریق سرور سداد بانک ملی) می پردازید باید کارت بانکی شماره رمز دوم داشته باشد و عضو شتاب باشد. ولی اگر از طریق بانک به شماره حساب گفته شده می پردازید از طریق همین فرم نسبت به آپلود عکس فیش واریزی اقدام کنید. (شکل شماره 10)

شکل شماره 9

شکل شماره 10


پس از کلیک بر روی دکمه پرداخت در نوع آفلاین شکل شماره 11 برای شما آشکار می شود

شکل شماره 11


در صورت انتخاب پرداخت آنلاین (بانک ملی) به صفحه زیر منتقل می شوید (شکل شماره 12)

شکل شماره 12


پس از پر کردن فرم بانکی (شماره کارت، ررمز عبور و ...) و کلیک پرداخت و سپس فرایند تکمیل و ادامه به صفحه وب سایت برگشت داده می شود و اگر پرداخت موفقیت آمیز باشد شکل شماره 13 مشاهده می شود. که دارای دکمه چاپ می باشد.از این صفحه برای خود چاپ بگیرید و در روز همایش برای دریافت گواهی به همراه داشته باشید.

شکل شماره 13


پس از پرداخت در پنجره منو کاربری بر روی چاپ رسید پرداخت بانک من کلیک کنید می توانید جزئیات پرداخت خود را مشاهده و پرینت نمائید. شکل شماره 14

شکل شماره 14


در تمامی مراحل ثبت نام و ارسال مقاله برای شما ایمیل و اس ام اس ارسال می گردد لذا ایمیل و تلفن همراهتان را با دقت پر نمائید.

ورود کاربران

برای شرکت در همایش ها باید حساب کاربری ایجاد نمائید


بالا
saeed_sol@yahoo.com